Preskočiť na obsah
PPC Centrum

Odborné a poradenské služby

PPC Centrum s.r.o.

Činnosti reklamných agentúr

Sídlo
Paňa
Od roku
2012
IČO
46 574 441

PPC Centrum

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Paňa 137, 951 05 Paňa
Na trhu od
17. marca 2012
IČO
46 574 441
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 73.11)
Činnosti reklamných agentúr

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
13
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte PPC Centrum

PPC Centrum s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Paňa 137, 951 05 Paňa. Zapísaná je od 17. marca 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti tvorí 13 položiek, napríklad reklamné a marketingové služby, administratívne služby a vedenie účtovníctva.

Základné údaje

Obchodné meno
PPC Centrum s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 574 441
DIČ
2023487884
Dátum vzniku
17. marca 2012
Sídlo
Paňa 137, 951 05 Paňa
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 31201/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 73.11)
Činnosti reklamných agentúr

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa PPC Centrum zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 13 položiek.

  • Reklamné a marketingové služby

  • Administratívne služby

  • Vedenie účtovníctva

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zobraziť všetkých 13 položiek predmetu činnosti
  • Reklamné a marketingové služby
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli PPC Centrum s.r.o.?

Sídlo je na adrese Paňa 137, 951 05 Paňa.

Čím sa PPC Centrum s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: reklamné a marketingové služby; administratívne služby; vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Aké je IČO – PPC Centrum s.r.o.?

IČO je 46 574 441, DIČ 2023487884.

Kedy vznikla PPC Centrum s.r.o.?

Vznik: 17. marca 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Paňa 137 951 05 Paňa

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre PPC Centrum s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ppc-centrum.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.